загрузка...


У центрі описуваних подій виявляється молода приваблива дівчина на ім’я Анна. Батькам вдалося правильно направити її знання, і в кінцевому підсумку, головна героїня змогла вивчитися на хірурга. В даний момент дівчина працює в центральній лікарні свого міста. До неї на прийом записується величезна кількість пацієнтів, що не може не радувати саму Анну і її рідних. В особистому житті героїні теж все чудово, у неї є дбайливий молодий чоловік, який займається власним бізнесом і готовий в будь-який момент зробити Ані пропозицію і одружитися на ній.

Складалося враження, що найщасливіша дівчина на всьому білому світі, але одного разу все кардинально змінюється не в кращу сторону. До лікарні привезли важко пораненого хлопця, який щойно потрапив у дорожню пригоду. Ніхто з лікарів не хотів братися оперувати молоду людину, так як розуміли, що врятувати його вже не вдасться. Але головна героїня приймає рішення допомогти хворому, у що б то не стало. Серіал Кохання під мікроскопом всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на спроби, він все-таки вмирає. З цього самого дня в житті Анна починається жахлива чорна смуга. Здається, дівчина знаходиться на грані нервового зриву, і допомогти собі може тільки вона сама. Чи вдасться ані впоратися з усіма життєвими випробуваннями?

Режисер: Олег Туранський
В ролях: Аліна Сергєєва, В’ячеслав Довженко, Дмитро Сова, Дар’я Єгоркіна, Анатолій Ященко, Ксенія Ніколаєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress