загрузка...


Лера вже подолала сорокарічний рубіж і давно стала для всіх мінімум Валерією. У зв’язку з розумінням, що старість вже на найближчому горизонті, і з численними порадами і підказками подруг жінка все більше схиляється до операції по омолодженню. Не допомогло навіть те, що чоловік запевняв її в принади вікових змін і що любити він її менше не став. Промоніторивши інформацію про подібні операції, вона вирушила на прийом в престижну не дешеву клініку. Коли в коридорі лікарні дівчина зустріла популярну актрису її впевненість у закладі підскочила до стовідсоткової.

Але тут же сумніви поновилися ще більше. Кілька годин тому цю актрису з екрану телевізора оголосили померлою, так що зустріч з нею на власні очі стала не такою радісною, як здавалося. Валерія звичайно розуміє, що «Краса вимагає жертв», але сильно переживає не будуть ці жертви надмірно високими.

Та й взагалі після такого їй, як і будь-якій цікавій людині, захотілося дізнатися, що за таємниці зберігає ця незвичайна клініка. Серіал Краса вимагає жертв всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юрій Попович
Актори: Світлана Тимофєєва-Летуновська, Юлія Такшина, Павло Делонг, Микола Лавров, Олег Шушпанніков, Михайло Дорожкін, Світлана Зеленковская

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress