Детектив Сол знову з нами, і в четвертому сезоні, він знову розповість про своїх захоплюючих пригод, які з ним постійно відбуваються. Адже до нього частенько приходять досить цікаві особистості, які вірять, що, крім нього, ніхто їм не допоможе. Ну а якщо комусь не хочеться, щоб його справу було доведено до суду, то йому потрібно як можна швидше дзвонити Солу, який допоможе врегулювати конфлікт, навіть якщо йому доведеться зайнятися цим на сходах що ведуть до залу засідання і можете бути впевненим в тому, що в більшості випадків йому це вдасться, якими б заклятими ворогами не виявилися протистоять один одному боки.

Йому свого часу довелося впоратися з величезною кількістю самих різних труднощів, які тільки виникали на його життєвому шляху. Не раз його намагалися змусити припинити займатися подібною діяльністю, але не в правилах цього хлопця відступати, а тому він має намір продовжувати протистояти всім, а разом з тим і допомагати тим, хто до нього звертається розбиратися з усіма їх проблемами і хлопцю вдається це робити з завидною швидкістю. Серіал Краще подзвоніть Солу 4 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер його чекає не мало труднощів, з якими він постарається якомога швидше розібратися, та й вже вишикувалися в чергу ті, кому терміново потрібна його професійна допомога.

Режисер: Адам Бернштейн, Лариса Кондрацька, Террі МакДонаф
Актори: Рі Сіхорн, Майкл Менді, Майкл МакКін, Боб Оденкірк, Керрі Кондон, Джулі Енн Емері, Стів Ларесе, Джонатан Бенкс, Ейлін Фогарти, Патрік Фабіан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress