Серіал Краще телефонуйте Солу 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Завжди потрібна практика в тій сфері діяльності, якою ти вибрав за власним переконанням і якій тепер ти зібрався присвятити все своє життя. Ось такий серіал, з яким глядачі вже знайомилися раніше, знову вривається на телемости під назвою «Краще телефонуйте Солу». Головним кіногероєм цій історії є Сол Гудман, він же ще не сформований до вищої міри адвокат. Таких як він в народі називають дрібний адвокат і ясна річ що перспективи заробити собі адвокатську славу у нього поки що немає. Сол розуміє тільки те, що йому необхідно відкрити свою справу і тільки так він зможе заявити про своє ім’я.

Але найцікавішим було його нерозуміння і не знання того, як по правильному здійснюється відкриття свого адвокатської контори. Зараз чоловік перебуває в повному вивченні і ламання голови над тим, як втілити свою мрію в реальність? В процесі всього такого розкладу, на його життєвому шляху зустрічається Уолтер Уайт, який стане для Сола певним зразком і багато чому навчить. Здійснення своєї мрії Сол Гудман починає з підшукування недорогого нерухомого майна в американському штаті Нью-Мексико, а саме в невеликому містечку Альбукерке. Серіал Краще телефонуйте Солу 4 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки от чим далі він просувається до ділової доріжці, тим більше усвідомлює, що відкриття своєї справи зовсім не легка справа і вимагає багато сил і уваги, не кажучи вже про те, що необхідно відшукати хороших професіоналів-адвокатів, які б змогли зарекомендувати його фірму і піднести її на вищий рівень.

Режисер: Вінс Гілліган, Томас Шнауз
В ролях: Боб Оденкерк, Джонатан Бенкс, Рі Сихорн, Патрік Фабіан, Майкл Мэндо, Майкл Маккін, Керрі Кондон, Брендон К. Хемптон, Марк Марголіс, Джанкарло Еспозіто


загрузка...