загрузка...


У центрі сюжету молода дівчина по імені Марія Лаврова, дівчина дуже талановита і мріє після закінчення музичного університету стати досить відомою піаністкою, і прославиться на всю країну. Марія живе в дуже дружній родині, разом зі своєю матір’ю і сім’єю своєї старшої сестри. Щодня Марія ходити на курси до кращого піаністу міста, і бачачи, що дівчина робить успіхи, викладач просто впевнений що дівчину чекає просто феноменальне майбутнє і вона зможе стати музикантом світового рівня. Проте несподівано в сім’ї відбувається страшна трагедія, яка перекреслює всі мрії на велике майбутнє.

Повертаючись разом з матір’ю додому, мати дівчини не впоравшись з керуванням, врізався в огорожу. Жінка гине відразу ж на місці до приїзду швидкої, Марії вдається залишитися в живих, але вона сильно травмує руку, втрачаючи можливості грати. Через деякий час її сестра з чоловіком і дітьми їдуть до столиці а Марія став інвалідом вирішує залишитися в рідному місті і не бути для них тягарем. Однак дівчина вирішує не здаватися, починає проходити курси фізіотерапії, в надії що видужає і знову Змиє грати.

Незабаром вона знайомиться з гідним юнаків, і їй здається що її життя знову стала радісною і безхмарною. Однак незабаром в її життя вривається нове нещастя. Серіал Краще за всіх всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Максим Бернадський
Актори: Олександра Епштейн, Дмитро Пчела, Тала Калатай, Дмитро Сова, Ігор Пазич, Дарина Панасенко, Яків Кучеревський, Інна Мірошниченко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress