Дівчина на ім’я Сідні займалася неабиякою діяльністю і випадково допомогла поліцейським викрити кримінальну діяльність наркокартелю, що знаходився в Майамі. Після цього головна героїня повністю переоцінила своє життя, вирішила займатися зовсім іншою діяльністю, вирушаючи перший-ліпший поліцейську ділянку, де попросила зробити її детективом. Там дівчина знайомиться з ще однією, собі подібною жінкою, на ім’я Ненсі. Разом вони стають напарниками і відправляються на перше розслідування. Головні героїні не змогли здружитися між собою через різних характерів. Однак, як тільки їх зближує черговий злочин, то дівчата відразу переходять в роботу і не помічають розбіжностей.

У кожної з них є особисте життя, в якій дівчата зустрічають різні проблеми. Але як тільки вони подружилися між собою, то почали обговорювати своїх хлопців і оточення в цілому. Її напарницею стала Ненсі Маккена, у якої теж складне минуле. Їй довелося побувати в гарячих точках. В даний час вона ветеран війни в Іраку і Афганістані і не з чуток знає, що таке війна. Зараз вони з чоловіком виховують двох прийомних дітей, і Ненсі працює в поліції.

Цим жінкам належить працювати разом. Незважаючи на їх абсолютно різний світогляд, вони будуть робити одну спільну справу. Серіал Кращі в Лос-Анджелесі 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дженіс Кук-Леонард, Антон Кроппер, Антоніо Негрет
Актори: Джессіка Альба, Гебріел Юніон, Лас Алонсо, Софі Рейнольдс, Джейк Бьюзі, Джордан Родрігез, Сиара Вілсон, Кертіс Харріс мл., Ханна Бейрфут, Зак Гілфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress