Серіал Красуня Ляля (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зовсім недавно вона була бездомною циганкою. Ранимою, тендітною і беззахисною, але в серці в неї вирували пристрасті. А ще дуже хотілося, щоб вона набула будинок. Те місце, де її люблять і чекають. Циганка Ляля заслужила це, як ніхто інший, вона стільки перенесла. Здається, Доля нарешті їй посміхнулася. Ляля починає працювати в добре забезпечених москвичів і це круто змінює її життя. В Олі прокидається бажання змінити Лялю, її звички, зовнішність. Вона займається з дівчиною, яка ще вчора була неписьменною циганкою, нічого не знає про хороші манери.

І на очах у глядачів відбудеться чарівне перетворення — всі побачать красуню Лялю. Циганка зміниться повністю. І справа навіть не в зовнішності, хоча вона повністю перетвориться. У Лялі зміниться ставлення до життя. Непомітно для самої себе вона звикне до будинку, в якому буде працювати. Зміни торкнуться всі: Ляля навіть змінить своє ім’я. Життя почне складатися саме так, як їй того хочеться. На мить здасться, що настали золоті часи. І саме тоді, коли Ляля цього найменше чекала, що до неї підкрадеться її минуле. Життя, яка була у неї раніше, не захоче відпустити циганку. Серіал Красуня Ляля (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Люди з минулого обступлять тісним кільцем. Зустріч з Сергієм, така несподівана, навіть для нової Лялі означає дуже багато. Паралельно з основною сюжетною лінією глядачі зможуть стежити за долею інших героїв.

Режисер: Дмитро Гольдман, Катерина Некрасова, Олександр Сальников
Актори: Олександр Попов, Оксана Жданова, Ада Роговцева, Надія Костюк, Костянтин Данилюк, Дмитро Лаленков, Оксана Сташенко, Федір Гурінець, Світлана Зельбет, Олександр Жеребко


загрузка...