10 — річний підліток на ім’я Крейг зовсім не схожий на своїх однолітків. Для своїх років хлопчисько є дуже тямущим і ерудованим. До того ж, він дуже цікавий і частенько суне свій ніс туди, куди не варто. Можливо, саме з цієї причини він дуже часто опиняється в епіцентрі різних курйозних ситуацій і стає учасником найбільш непередбачуваних пригод. Його батьки зовсім не в захваті від подібного характеру і поведінки свого сина. Вони всіляко намагаються виховати в ньому серйозну особу. Але поки що всі їхні зусилля не дають бажаних плодів. Крейг проживає на околиці міста.

Тут він відвідує школу, а у вільний від навчання час влаштовує походи — дослідження за сусіднім міським районам. До нього практично завжди долучаються вірні друзі в особі Джей Пі і Келсі. Одного разу, вони в черговий раз відправляються на прогулянку, в процесі якої у Крейга випадає маленька штучка, яка представляє для нього велику цінність. Серіал Крейг з царства Струмка 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона котитися до каналізаційного люку і падає в нього. Це означає, що хлопцям доведеться спуститися в каналізацію, щоб забрати річ. Ніхто з них поки не підозрює, яка низка неймовірних пригод їх чекає всередині люка.

Режисер: Метт Барнетт, Бен Левін
Актори: Дхарма Браун, Майкл Кронер, Карен Фукухара, Джорджина Кордова, Філ Ламарр, Філіп Соломон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress