загрузка...


П’ятий сезон розповість про те як п’ятеро хлопців вірять в те, що у них дійсно вийде просунути свою ідею. Вони вірять, що їх програма дійсно унікальна і принесе їм неймовірний прибуток. В їх успіх повірив і один мільйонер, який навіть запропонував хлопцям оселитися в його будинку і продовжити розробку там. Ці ентузіасти прийняли запрошення з величезною радістю, адже тепер у них є шанс зробити все, про що тільки мріяли, правда схоже не довго буде тривати їх радість, так як вони не змогли добитися ніяких успіхів у цій справі, а значить цьому мільйонерові вони будуть не потрібні.

Хлопцям доводиться готуватися до того, щоб з’їхати з цього будинку, а разом з тим і задуматися над тим, як їм реалізувати себе в майбутньому, так як з цією справою вони не зможуть себе проявити. Але в той же час вони намагаються і вирішити якісь свої особисті проблеми, які не просто не дають їм спокою, але і заважають самореалізуватися. Так що якщо хлопці не хочуть втратити абсолютно все, що у них є їм потрібно задуматися про це і постаратися все виправити якомога швидше.

Тільки от чи вийде у них домогтися успіху або ж на цей раз вони теж потерплять фіаско і їм доведеться визнати, що прийшов час шукати себе в іншій сфері? Серіал Кремнієва Долина 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Джадж, Алек Берг, Тришиа Брок
Актори: Крістофер Івен Уелш, Зак Вудс, Алі Джі, Ті Джей Міллер, Кумейл Нанджіані, Томас Міддлдітч, Джош Бренер, Аманда Крю, Мартін Старр, Метт Росс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress