Галина вже давно працює в журналістиці і встигла домогтися у своїй професії чималих висот. Тому повернувшись в рідне місто, жінка без праці знаходить роботу у великому видавництві. Її основна специфіка — кримінал, особливо викрадення і вбивства людей, і жінка звикла до того, що її оточує виходить за всі рамки жорстокість. Оточення зіркової журналістки не здогадується, що в минулому Галини також вистачає темних плям. Похмура історія, густо замішана на криміналі, пов’язана з її юністю. Тому Посада «кримінальний журналіст» стосовно неї має двояке значення. Не здогадується про таємниці матері і дочка Галини, Даша, також вирішила пов’язати долю з журналістикою.

Зараз вона тільки студентка, але мріє домогтися не менших висот, ніж мати. Минуле вирішує нагадати про себе в самий невідповідний момент. Хтось дізнався про повернення Галини, і тепер журналістка постійно відчуває, що за нею стежать. Дивні послання приходять жінці, незрозумілі телефонні дзвінки турбують її спокій. Серіал «Кримінальний журналіст» (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Невідомий явно намагається вивести Галину з рівноваги. Що потрібно цьому таємничому недоброзичливцю? Що знає він про минуле своєї жертви, і що так ретельно намагається приховати Галина від усіх, хто її оточує?

Режисер: Ігор Москвітін
Актори: Марія Валешная, Ілля Носков, Олександр Пашков, Ельдар Лебедєв, Ганна Адамович, Галина Корнєєва, Володимир Міненко, Сергій Сипливий, Аліса Гур’єва, Інна Приходько

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress