Юна Катерина є кріпаком. Події відносять нас під час кріпаків, коли існування людей не відрізнялася добротою. Кріпаки мали мало прав, не могли розпоряджатися власним життям. Позбавлення і голод завжди супроводжували цим нещасним людям. Дівчина Катерина — це особливий склад характеру жінки-лідера, яка здатна долати безліч труднощів. Головна героїня це воїн в глибокому звучанні, з юної леді вона стає сильною витривалою особистістю. Вона — справжнє втілення сильного народу, який не буде миритися з гнітом ззовні. Лідерство в ній проявляється багатогранно.

Вона приймає рішучі дії спрямовані на руйнування усталеного ладу кріпака. Розуміючи, що її чекає смерть, вона готова до цього. Цінність її вчинку не має меж, оскільки все зміниться після краху системи кріпосного права. Ці неординарні прояви у Катерини від тітоньки, яка виховувала дівчину у вільних звичаї. Правильне милостиве виховання було у цієї дівчини, вона спіткала всі цінності вільної людини завдяки своїй тітці. Серіал Кріпосна всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Історична картина відкриє нам безліч цікавих таємниць минулого часу, ми оцінимо переваги сучасності і відчує який тривалий шлях людство від кріпаків до власників наших життів і бажань.

Режисер: Фелікс Герчиков, Максим Литвинов
Актори: Катерина Ковальчук, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот, Віктор Бабак, Олеся Жураковська, Михайло Гаврилов (II), Ксенія Мішина, Дарина Легейда, Фатіма Горбенко, Ганна Сагайдачна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress