загрузка...


У 2013 році «людина зі сталі» був знаменитий і був поставлений на новий більш жорсткий рівень компанією Cavillier. Він привіз генерала ЗОДА за собою, що призвело до руйнівних дій, і воно дало світу розуміння як знищити суперменів. Жителі планети дізналися сто таке Криптон. Цей світ гряде взяти участь в дві тисячі вісімнадцятому році. Новий трейлер дражнить нас, адже там ми побачимо зовсім нового супермена. Згідно з офіційним синопсису, майбутнього серіалу, дії якого будуть розгортатися близько двох століть тому до загибелі всім відомого супермена (людини зі сталі).

Тепер в серіалі ми побачимо діда супермена. Ми побачимо події, які відбувалися 200 років тому. У цей період будинок елов був підданий вигнання, вони глузували з цим будинком. Як надійде дідусь супермена? Адже йому треба відновити честь будинку суперменів, врятувати кохану, врятувати світ від хаосу. Серіал Криптон 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У трейлері, який дебютував в Сан-Дієго комік-Кон з повідомленням в 2018 році визначив походження легенди, особливості букви «s» щит, символ будинку елов, і тільки одна строчка: «кров будинок El буде завжди пов’язувати нас разом.», сказав, швидше за все, дід, як Супермен, зірка серіалу, Сьог-Ел.

Режисер: Кіаран Доннеллі
Актори: Камерон Кафі, Джорджина Кемпбелл, Йен МакЕлхінні, Елліот Кауен, Енн Огбомо, Расмус Хардайкер

загрузка...