Головна героїня Ольга добра і наївна дівчина. Вона вірить кожному, хто зустрічається на її шляху і намагається всюди проявити себе з позитивної сторони. Єдина з усіх онуків, дівчина допомагає улюбленої бабусі в консервації фруктів та веденні господарства. В житті героїні настає переломний момент. Близькі їй люди, брат і сестра продають Ольгу за борги, інсценуючи власне викрадення. В їх вчинку немає не частки жалю, тому що молодь цікавлять тільки гроші і особисті потреби. Дівчину примушують до надання сексуальних послуг і вона знайомиться з чоловіком, який заінтригований появою Ольги в такому закладі.

Навколишні засуджують милу і порядну дівчину, кожен бачить в ній свій недолік. Сестра героїні розповідає батькам, чим займалася вночі їх улюблена дочка і батько б’є дівчину. Батько з матір’ю відрікаються від Ольги, і вона тікає з дому до єдиного людині, яка її розуміє своєї бабусі. Родички відмінно ладнають, і Оля отримує від неї цінний подарунок – медальйон з невеликою фотографією всередині.

Потім вона дізнається, що вагітна і має намір зробити аборт. На цьому звалилися на дівчину біди не закінчуються і її звинувачують у замаху на вбивство. Серіал Криве дзеркало душі 1 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Максим Мехеда
В ролях: Тетяна Ляліна, Ілля Носков, Ганна Казючіц, Ада Роговцева, Юрій Бєляєв, Костянтин Корецький, Яна Глущенко, Інна Капінос, Віктор Сарайкін, Олександр Ярема

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress