загрузка...


Два брата близнюка мріють про те, що їхнє життя повністю зміниться, коли вони надійдуть до вищого навчального закладу. Вони так довго чекали цього моменту, до того ж їх чекає досить складне надходження. Цим хлопцям дуже хочеться вступити до театрального училища, щоб проявити себе в цій сфері. Вже вони то були впевнені у своєму успіху і таланті. Ці хлопці готові на все, щоб урізноманітнити своє життя і показати на що вони здатні. Однак вони і уявити не могли, що насправді їх чекає, адже вони й гадки не мають як насправді йдуть справи і як ставляться насправді до студентів цього закладу.

Перші складнощі почалися тоді, коли хлопці зіткнулися з величезною кількістю бажаючих вступити саме в театральне. Однак їм вдалося пройти і довести, що вони краще за багатьох конкурентів. Але і це далеко не всі проблеми, які їх чекали. Адже дуже скоро хлопцям доведеться зіткнутися з величезною кількістю і інших проблем, з не дуже приємним ставленням до нього. Серіал Крок вперед 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Та й в цьому навчальному закладі постійно плетуться особливі інтриги і з усім цим доведеться зіткнутися братам. Чи готові вони насправді до всього, що їх тільки чекає під час навчання і чи зможуть вони закінчити його або ж вирішать здатися?

Режисер: Норман Баклі, Сайлес Ховард, Деббі Аллен
В ролях: Джейд Чайновет, Терренс Грін, Петріс Джонс, Фейзон Лав, Лорін Аліса Макклейн, Маркус Емануель Мітчелл, Ні-Е, Карліто Оліверо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress