Серіал Крок вперед 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейство Бейкеров переживає важкі моменти, глава сім’ї одержима залежністю, вживає наркотики, не знаючи як зупинити дану дію. І її діти намагаються забезпечувати себе особисто, при цьому заробляють на стипендію в коледжі мистецтв. Дівчина по імені Джанель захоплюється хіп-хопом, вона танцює просто чудово і привертає увагу величезної кількості натовпу на площі. Її рідний брат на ім’я Тел танцює балет. Тому сильно відрізняється від сестрички. Але одного разу головні герої дізналися, що мама потрапила до правоохоронного органу із-за покупки чергової партії наркотиків.

Тепер за підлітками приставили наглядати рідного дядька. Головні герої переїжджають в Атланту, там у них починається нове життя, вони зобов’язана працювати в бізнесі їх дядька. Але дізнавшись про існування школи мистецтв, герої вирішили не втрачати своєї можливості і отруїтися туди для отримання певної освіти. Серіал Крок вперед 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кожен новий крок для молодих людей серйозне випробування. Перш ніж завоювати любов публіки, головним героям належить пройти ряд важких випробуваної. Чи зможуть танцюристи зі школи «Прилив» реалізувати свою мрію?

Режисер: Норман Баклі, Сайлес Ховард, Деббі Аллен
Актори: Маркус Емануель Мітчелл, Kendra Oyesanya, Фейзон Лав, Джейд Чайновет, Петріс Джонс, Eric Graise, Карліто Оліверо, Терренс Грін, Лорін Аліса Макклейн


загрузка...