У центрі сюжету три мешканці будинку престарілих. На тлі інших вони виділяються своїми безбашеннимі витівками, від яких страждають оточуючі. Вони люблять життя і насолоджуються кожним днем. Один з них є любителем алкоголю і легкодоступних жінок, потрапив в пансіонат випадково. Другий – наївний вчитель, якого відправив сюди син. У таємниці педагог сподівається, що він потрібен родині і за ним приїдуть. Третій мешканець – колишній водій таксомоторної служби, відчайдушний балагур і забіяка. Всі разом вони створюють команду, яка не бажає миритися з буденністю днів.

Адміністрація пансіонату, прагнучи впоратися з безбашеними мешканцями, призначає їм куратора. Однак навіть він не може виправити ситуацію. З його приходом починається низка пригод, починаючи від погоні з патрульною машиною і закінчуючи розбитою урною з прахом. Серіал Круті хлопці 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У завдання старих дітей входить порятунок пансіонату, виграш в лотерею і спроба втекти з-під нагляду. На схилі свого життя старі мешканці зможуть зрозуміти, що головне в житті – це любов і дружба.

Режисер: Дон Скардіно, Роббі Кантрімена, Ентоні Джозеф Річ
Актори: Джеймі Фарр, Рита Грей, Девід Алан Грір, Леслі Джордан, Вікі Лоуренс, Мартін Мулла, Альбі Кастро, Heather Ann Gottlieb, Jay Linzy, Junior Moncado

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress