загрузка...


Звичайна мешканка США любить добре проводити вільний час в різних світових країнах. Її улюблене місце-столиця Великобританії, але цього разу Рейчел отримала можливість насолодитися видами Таїланду. Керівництво вирішило відправити свою співробітницю у вельми захоплююче відрядження. Саме там їй довелося вперше зіткнутися з дивними і незрозумілими речами. На її шляху зустрілася велика кількість цікавих людей, барвистих місць та інших жаданих розваг. Головна особливість поїздки полягає в знайомстві з любов’ю всього свого життя. Їй попався справжній мудрець, геній і мислитель, що відрізняється від інших співвітчизників.

У сучасному світі занадто мало подібних людей. Він безмежно любить дружину, відмінно спілкується з тещею і вважає за краще їсти картоплю на сніданок. Мандрівниці пощастило, але вона ще не здогадується про прийдешні негаразди. Обранець, вперше опинився в Англії, може доставити велику кількість клопоту. Незнання тутешніх традицій призводить до закономірних наслідків.

Парочка опиняється в круговороті пригод і кумедних ситуацій. Низка випробувань назавжди збережуться в їх пам’яті і перетвориться в справжню перевірку для радісних молодят. Серіал Куку 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Тейлор, Пол Мерфі, Бен Грегор
В ролях: Енді Семберг, Тамла Карі, Грег Девіс, Хелен Бексендейл, Тайгер Дрю-Хані, Кеннет Коллар, Тейлор Лотнер, Естер Сміт, Метт Лейсі, Селіна Гріффітс

загрузка...