Серіал Кулі 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Довгий час спецслужби переслідували терористку міжнародного масштабу на ім’я Мадіна Табурова. Жінка відрізнялася спритним розумом і витонченою жорстокістю, на її упіймання були кинуті найдосвідченіші агенти. Їм наказали знищити її, в тому випадку, якщо не випаде можливості взяти живий. Переслідування закінчилося загибеллю жінки і всі на час заспокоїлися. Але з плином часу, злочинниця знову з’являється в полі зору спецслужб, але вже в Гельсінкі, де просить політичного притулку, яке їй надають. З урахуванням того, що терористка хитра, розумна і просто так її не взяти, до неї підсилають Марі Сарі – співробітницю розвідувального управління, яка повинна буде ввійти до неї в довіру і дізнатися, що привело її сюди.

Її завдання ускладнюється багатьма нюансами, але найголовніше, їй потрібно укласти угоду про допомогу з вуличним поліцейським. Колишня терористка Мадіна Табурова, яка імовірно загинула, з’являється в Гельсінкі в пошуках політичного притулку. Використовуючи підроблену особу, співробітник розвідувального управління Марі Саарі повинна подружитися з цим колишнім терористом, щоб з’ясувати, чому вона тут.

Щоб розкрити таємницю, Марі Саарі повинна укласти малоймовірне партнерство зі старим вуличним поліцейським. Але все не так, як здається. Серіал Кулі 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петі Ризики
Актори: Кріста Косонь (Mari Saari), Сібель Кекіллі (Madina Taburova), Томмі Корпела (Tommi Viita), Яни воланами (Jaska Lahti), Leo Honkonen (Vili Porkka), Драгомир Мрсіч (Juri Borodin), Adra Al-Aliáyat (Alba Kavén)


загрузка...