Не так давно, в 2018 році на екрани вийшов український серіал Куратори, його успіх був дуже високий, що керівництво каналу НЛО-ТВ вирішило порадувати своїх глядачів і зняти продовження. Мова в серіалі Куратори 2 сезон піде про іноземних студентів, які навчаються в українських ВУЗах, звичайно ж наші студенти їм постійно допомагають, а іноді підколюють, в кадрі присутні також викладачі. Всі вони навчаються в медичному універі. Богдан і Тім – місцеві студенти, які допомагають іноземним громадянам, приїжджим студентам адаптуватися до життя в нашій країні.

Телеканал НЛО-ТВ (Україна) представляє гумористичний молодіжний серіал «Куратори» . Це забавні історії відбуваються з молодими іноземцями, які в Україні здобувають вищу медичну освіту, а так само попутно звикають до життєвого укладу побутового українця. За своєю ментальністю ці молоді люди постійно стикаються з різними непорозуміннями, які іноді переходять у сварки або ж в любовні відносини.

А справжніми Кураторами для прибулих новачків стануть старшокурсники Бодя і його вірний друг Тім. Вони то і займуться освітою новачків української ментальності. Серіал Куратори 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наталя Пасеніцька
Актори: Євген Янович, Олег Маслюк, Серіне Сіаносян, Мартін Філдман, Настя Король, Сандро Матеуш, Олеся Гайова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress