загрузка...


Джек дуже здібний учитель і він викладає філософію в коледжі. Справа він своє любить, а судячи з відносин студентів до героя, справа виходить на ура. Ось тільки не дивлячись на всі успіхи, він втрачає своє робоче місце, за дуже сумнівних причин. Діяльність учителя він не залишив, тільки змінив філософію, на біологію. Так само і місцем його викладання стала школа. Благо школа ця була не самою звичайною. У ній навчаються найздібніші і розумні учні. З самого початку своєї нової кар’єри, він зарекомендував себе, як зразковий викладач.

Тільки все це було не з почуття обов’язку, адже герой вирішив виконати свій особливий план. Він ясно показував, що викладацька діяльність не головна частина його життя. Він швидко завоював уми свого класу і отримав їх повну повагу, ніж виконав перший пункт свого завдання. Герой ясно бачить обдарованість дітей і явно хоче їх використовувати для своєї мети. Звичайно ж, ніхто і не здогадується про справжні наміри героя. Серіал Курс біології 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Власне, цього ніхто знати і не повинен, інакше він втратить чергове робоче місце, а заодно і право свободи. Плани його не носять чесного характеру, але здатні забезпечити його великою вигодою в майбутньому. Джеку ж залишається тільки обдурити цілий клас геніїв.

Режисер: Османі Родрігез, Райан Кейс
У ролях: Гленн Хоуертон, Лайрік Льюїс, Мері Сон, Апарна Бріель, Нік Пейн, Петтон Освальт, Такер Албріцці, Еллісін Ешлі Арм, Джейкоб Х’юстон

загрузка...