загрузка...


В альтернативній версії «Ліги Справедливості» зберуться не тільки звичні всім супергерої. На боці добра будуть негідники, що додає оригінальності в сюжет. Нова команда відправиться в подорож у часі, де зіткнеться з різними ситуаціями. Попри думку багатьох критиків, «Легенди завтрашнього дня» є самостійним проектом, який візьме від всесвітів «Стріли» і «Флеша» найголовніші моменти. Команда ведучого продюсера має великий досвід у зйомках, тому серіал можна зарахувати до числа екшенів найвищого рівня з кращими спецефектами. Команда супергероїв збирається мандрівником у часі Рипом Хантером.

Йому доводиться запрошувати в групу не тільки добрих героїв, а й колишніх антагоністів, обіцяючи їм славу. На такий крок Хантер пішов через те, що в 2166 році зіткнувся з війною, яка захлесне все людство. Майбутнє повністю під контролем Вандала Севіджа, який є одним з головних супротивників у всесвіті DC, почав творити свої злодіяння з доісторичних часів. Владолюбний кроманьйонець підпорядкував собі всіх людей і встановив тиранічну владу. Серіал Легенди завтрашнього дня 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Р. Хантер повертається на своєму космічному кораблі часу в 2016 рік, де і починає збирати команду. І вся група погоджується, хоча між ними немає довіри. Чи зможуть вони разом перемогти Севіджа, незважаючи на свою різницю в поглядах?

Режисер: Дермот Даунс, Грегорі Сміт, Глен Вінтер
Актори: Каспер Крамп, Віктор Гарбер, Домінік Пурселл, Вентворт Міллер, Емі Пембертон, Сиара Рене, Артур Дервіл, Франц Драмех, Брендон Рут, Кейті Лотц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress