загрузка...


Девід Хеллер був переконаний в тому, що потребує допомоги фахівців, які можуть позбавити його від голосів, що звучать в голові, бачень і страхів. Лікування могли провести тільки в психіатричній клініці, де Девід і благополучно знаходився деякий час. Потім він зустрів там дівчину, яку полюбив. А далі почалися небезпечні і неймовірні події, що показали Хеллеру, що він не такий вже й шизофренік. Хлопець зустрів людей, які також володіють дивовижними здібностями, і зрозумів, що його силу необхідно вчить контролювати і розвивати.

Перед ним відкривалися нові можливості, які давав йому вроджений дар. Девіду складно побачити грань відокремлює вигадку і галюцинації від реальності того, що відбувається. В ньому оселився страх нашкодити своєю силою собі і оточуючим, не зуміти вчасно зупинитися.

Але однодумці готові завжди підтримати Хеллера, що сумнівається, допомогти усвідомити позитивні сторони його відхилень. Серіал Легіон 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Michael Uppendahl, Денні Гордон, Ной Хоулі
Актори: Ден Стівенс, Рейчел Келлер, Обрі Плаза, Білл Ірвін, Jeremie Harris, Ембер Мідсандер, Кеті Аселтон, Джин Смарт, Маккензі Ґрей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress