загрузка...


Новий сезон серіалу почався в той момент, коли герої опиняються в інтернеті з дивними сиротами Квегмайр, які звикли себе називати трійнятами, хоча насправді їх двоє. Просто вони не бажають забувати про власного брата, який пропав під час моторошної пожежі. Герої прагнуть допомогти їм, але в найближчому часі самі відправляються до чергових опікунам — Скволорам. Правда моментально стає зрозуміло, що ці люди скоєно, не зацікавлені їх вихованням, і куди більше захоплені тенденціями сучасної моди. Очевидно, що затримуватися тут довго не довелося, і вони їх опікунами стає населення міста Шанувальників Ворон.

Тут же героям доведеться пережити неймовірні пригоди, які запам’ятаються їм на залишок життя, адже їм доведеться рятуватися від групи співаючих волонтерів. Разом з тим діючі герої і не думають забувати про свою головну місію — упіймання жорстокого Олафа. Бодлери планували зловити його на кровожерливому карнавалі. Серіал Лемоні Снікет: 33 нещастя 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Правда їх план виявляється, зірваний, і лиходієві в черговий раз вдається втекти від усіх, щоб продовжувати виконувати свої підступні справи. Природно героям треба перешкодити йому будь-якими можливими способами.

Режисер: Марк Паланські, Баррі Зонненфельд
Актори: Джон ДеСантіс, К. Тодд Фріман, Малина Вайсман, Луї Хайнс, Усман Еллі, Джоан Кьюсак, Джек Форрестер, Меттью Кардаропле, Мері Блек, Люк Камільєрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress