Серіал Летючі крізь ніч 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У не настільки віддаленому майбутньому Землі загрожує катастрофа планетарного масштабу. І коли всепланетний апокаліпсис трапиться, людям не привітається, все загинуть. Вчені взялися вирішити проблему порятунку всієї людської цивілізації. Так сталася зав’язка даної історії. Одного разу астрономи виявили на кордоном Сонячної Системи невідомий літальний апарат. Інопланетний космічний корабель рухається в бік Землі. Було вирішено почати контакт і, якщо можливо, попросити допомоги. Не виключалася також можливість допомоги і самим інопланетянам.

Адже, можливо, тут захований шлях порятунку землян. І уряд вирішив відправити корабель-розвідник назустріч інопланетному прибульцю. Обладнаний за останнім словом техніки зореліт з розвідниками відправляється на пошук і стикування з невідомим літальним апаратом. Коли літак почав наближатися до НЛО, на кораблі контактерів почали відбуватися незрозумілі явища. Серіал Летючі крізь ніч 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Жах почав опановувати екіпаж літального судна. Попереду головних героїв чекає багато пригод і кілька відповідей на питання. Наприклад, Чи є ще життя у Всесвіті, а також чи зможуть допомогти прибульці земним братам по розуму.

Режисер: Ендрю МакКарті, Майк Кехілл, Меггі Кілі
Актори: Джоді Сміт, Гретхен Мол, Оуен Мекен, Девід Аджала, Енгус Семпсон


загрузка...