Серіал Лікар, лікар 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет захоплюючого серіалу познайомить глядачів з історією про одного молодого хлопця, у якого був явно талант від Бога. Вже довгий час він працював в найкращій клініці кардіохірургом, і потрібно сказати, що у нього виходило робити величезні успіхи у своїй непростій роботі. Після того, як йому заборонили займатися практикою з-за постійних зауважень, він переїхав працювати в свій рідний городок. Складалося враження, що тепер його долею почали розпоряджатися так, як ніби в нього зовсім немає своєї думки. Природно, він вирішив кардинально все змінити, щоб довести оточуючим, що вони на рахунку нього дуже сильно помилялася.

Але зробити це буде не так-то просто. Дуже складно уявити, яка кількість божевільних ідей буде відвідувати голову головного героя. Історія з кожним днем буде набирати все нові повороти, і вже незабаром молода людина потрапляє у незнайоме місто, де його чекає безліч подій. До деяких з них він був явно не готовий. Серіал Лікар, лікар 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Що ж піднесе доля досвідченому доктору в цьому сезоні? Чи зміниться його спосіб життя? На всі питання, глядачі зможуть знайти відповіді після перегляду захоплюючого фільму.

Режисер: Пітер Селмон, Джеремі Сімс, Крив Стендерс
В ролях: Роджер Корсер, Ніколь Да Сілва, Райан Джонсон, Тіна Бурсилл, Хейлі МакЭлхинни, Хлоя Бейлі, Matt Castle, Белінда Бромилов, Shalom Brune-Franklin, Чарльз Ву


загрузка...