Якщо у тебе поки немає друзів, не варто впадати у відчай! Ця історія про дружбу маленької дівчинки по імені Ліло і інопланетного прибульця Стіча. Коли-то Лило була самотньою і у неї зовсім не було друзів. Всі її спроби подружитися зі своїми однолітками закінчувалися провалом. Але одного разу дівчинці вдалося умовити свою старшу сестру завести домашнього вихованця. Така особлива дівчинка, як Лило, просто не могла вибрати для себе звичайного звірка. Прийшовши зі своєю сестрою в розплідник, вона вибрала дивний на вигляд «собаку». Щоб взяти її додому, їй довелося довго вмовляти сестру.

Після довгих умовлянь Лило дозволили завести дивного вихованця. Вона назвала його Стіч. Незабаром дівчинка дізналася, що її новий друг зовсім не собака, а результат роботи космічних вчених. Щоб зберегти поруч з собою свого нового друга, їй доведеться допомогти йому в боротьбі з міжпланетними лиходіями. Зовсім недавно у неї зовсім не було друзів, а тепер у неї їх цілих три. Разом з Стичем вона дружить з двома кумедними інопланетянами. Серіал Ліло і Стіч 1-2 сезон (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Разом їм належить побувати в багатьох цікавих ситуаціях, познайомитися з новими людьми і інопланетянами, побувати в різних місцях і прикласти всі зусилля, щоб зберегти свою дружбу.

Режисер: Віктор Кук, Дон Маккіннон, Роб ЛаДука
В ролях: Дейві Чейз, Кріс Сандерс, Девід Огден Стайерз, Джилліан Маріса, Кевін МакДональд, Роб Полсен, Кевін Майкл Річардсон, Ліліана Мумі, Джефф Беннетт, Тресс Макнілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress