Серіал Ложа 49 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шон є досить імпульсивним молодим людиною і обожнює екстремальні види спорту. Хлопець сильно захоплений серфінгом і, практично весь вільний час, катається на дошці по хвилях, отторгаясь від реального світу, так забувши про насущні життєві проблеми. Всі свої емоційні занепокоєння і душевні переживання Шон звик «струшувати», ловлячи позачергову хвилю. Однак раптова трагедія, що трапилася з батьком хлопчини, сильно змінює світогляд екстримала і позначається на його моральному стані. Хлопчина не може перебороти гіркоту втрати улюбленого батька і приймає рішення покінчити зі своїм улюбленим хобі.

Емоційні муки спонукають страждає долучитися до нового суспільства — Ложа 49. Члени цього братства з задоволенням приймають Шона до себе і обіцяють йому, що він ще повернеться до спокійного минулого життя і зуміє відчути задоволення. Незабаром хлопчині доведеться познайомитися з багатьма людьми, які допоможуть йому подолати всі життєві труднощі і перешкоди. Чоловік здатний не тільки знайти справжню любов і супутницю життя, але і знайти себе в дійсності реального світу.

Подальші події закручуються кардинально і стає невідомо чого чекати від наступного ранку. Незабаром «новоспечений» соратник Ложі розуміє в якому опинився. Серіал Ложа 49 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рендолл Айнхорн, Тріша Брок, Джейк Шрейєр
Актори: Уайатт Рассел, Брент Дженнінгс, Соня Кессіді, Лінда Емонд, Девід Паскуезі, Ерік Аллан Крамер, Авіс-Марі Барнс, Джиммі Гонсалес, Нджема Вільямс, Андреа Майура


загрузка...