Його творча біографія починається з дитячого віку, коли хлопцеві було лише одинадцять років. В даний час він займає одну з полиць в списку найбільш затребуваних і популярних виконавців Мексики. Зараз співак відзначив своє сорокаріччя, проте на сцені він знаходиться більше тридцяти років. Луїса можна з упевненістю ставити прикладом для наслідування. Секрет його неймовірної популярності ховається в дивовижному голосі і неймовірному романтизмі що таїться в піснях, які Мігель виконує на сцені. Неосяжна армія шанувальників співака захоплюються не тільки його унікальними піснями, але і непорівнянними ні з чим виступами.

На його концерти з’їжджаються люди з різних куточків світу лише з однією метою: Почути чарівний голос поп-виконавця. Не дивним фактом є те, що шанувальники творчості Мігеля прозвали знаменитість«Сонце Мексики». Майбутня зірка естради народився в сімдесятих роках. Луїсіто Рей – батько Мігеля в шістдесятих роках був відомий завдяки грі на гітарі і співу під неї. До того ж він був народжений в Барселоні. Серіал Луїс Мігель 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для всіх, хто знав отця Мігеля, він був загадковою особистістю. Одного разу, гастролюючи по території країни, він знайомиться з майбутньою матір’ю Луїса, з якою в підсумку грає весілля. У 1986 році естрадний співак Луїс Мігель відзначив свій шістнадцятий день народження.

Режисер: Умберто Інохоса Озаржіз, Наталія Берістайн
Актори: Мартін Бельо, Дієго Бонета, Анна Фавелла, Оскар Хаенада, Сесар Бордон, Ванесса Баучі, Габріель НУНС, Андрес Альмейда, Кевін Холт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress