Серіал Любов ангелів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Любов ангелів» — захоплююча історія про дивну появу на світ хлопчика, що виріс у справжнього чоловіка. Події розгортаються в будинку, куди відправляють доживати останні дні людей похилого віку їх родичі, які бажали забути, що у них є рідні, і жити в своє задоволення, ні про кого, крім себе, не дбаючи. Як-то раз, в один із таких наповнених буденністю дощових днів в будинку пристарілих почувся плач. Старі не могли зрозуміти, звідки в їх житло взятися дитині. Після недовгих розшуків, вони виявили, що хтось приніс дитину і так залишив лежати на ґанку біля дверей.

Розмірковуючи, як краще всього їм поступити – вони приймають рішення залишити дитину і виховати її своїми силами, тут же даючи йому ім’я – Ягмур, що ідеально відповідало тій погоді, в яку його і принесли. Для людей похилого віку така знахідка була як послання з небес. Вони знайшли в ньому свою віддушину, з можливістю любити і плекати кого-то на старості років. Хлопчик ріс радуючи весь колектив жителів, з кожним днем все більше прив’язуючи їх до себе. Але роки йдуть, і коли маленький хлопчик перетворився на гідного, вихованого чоловіка. Серіал Любов ангелів 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Куди б його доля не занесла – він завжди пам’ятав, хто його виховав, і був вдячний їм за це, адже незважаючи на таке дивне поява, він щасливо жив всі свої роки дорослішання серед таких улюблених людей, які стали йому рідними.

Режисер: Ерсой Гюлер, Хамді Алкана
Актори: Ойя Башар, Гюльпер Оздемір, Беркай Хардел, Дідем Балчін, Тойган Аваноглу, Серкан Куру, Аліхан Арас, Deniz Kaynak, Озлем Махмутоглу, Rümeysa Arslan


загрузка...