Представлений фантастичний телесеріал перенесе глядача в недалеке майбутнє, коли людство досягає піку свого розвитку і стоїть на порозі чергового технічного відкриття. Вчені працюють над розробкою високоякісних роботів, які повинні полегшити життя людей. Таким чином на світ виходять Синтетики — зовні нічим не відрізняються від людини роботи. Вони швидко стають незамінними помічниками в господарстві і незабаром опиняються в багатьох будинках звичайних жителів.

Програмне забезпечення цих істот було закладено кілька правил для того, що виключити різні неприємності і непередбачені ситуації. Чоловік по імені Джо вирішує подарувати дружині одного з таких синтетиків, оскільки сам перебуває в постійних роз’їздах. Вона отримує ім’я Аніта і стає справжнім членом сім’ї. Але від неї виходить прихована загроза, оскільки вона не зовсім така, як всі інші моделі. Серіал Люди 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Помилково вона отримала можливість думати і відчувати як звичайна людина, аналізувати те, що відбувається навколо і усвідомлювати власну особистість. Таким чином сімейство виявляється у великій небезпеці, бо невідомо, як себе можуть повести такий робот.

Режисер: Льюїс Арнольд, Семюель Донован, Чину Му-Ен
Актори: Іванно Джеремайя, Кетрін Паркінсон, Том Гудман-Хілл, Ніл Мескелл, Джемма Чан, Деніел Уебб, Рут Бредлі, Емілі Беррінгтон, Колін Морган, Люсі Карлесс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress