Серіал Людина без серця всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цей день Євгенія була особливо щаслива. І на те були причини. Її наречений подарував кільце з великим рубіном і попросив вийти за нього заміж. Женя його дуже любила і звичайно відразу погодилася. Скоро у них відбудеться весілля і героїня заживе довгою щасливою сім’єю. Але одного разу її життя в корінь змінюється, коли в двері подзвонили і на порозі вона побачила маленького хлопчика. Він заявив, що є її сином і він сильно хворий. Допомогти може тільки геній лікар Сафронов. Але у доктор сам нещодавно переніс велику трагедію.

Вадим закрився від усього світу і відмовився більше оперувати людей. У долі Євгенії Лісіциної все складалося, як не можна краще. Дівчина будує кар’єру і намагається знайти своє щастя. Перспективний наречений налаштований зробити пропозицію, тому дама може повністю вважати себе щасливою. Проте всі плани доводиться відкинути на потім, коли на порозі будинку з’являється хлопчисько, який запевняє, що є сином героїні.

Зараз дитині необхідне медичне втручання і гроші на дорогу операцію. Несподівано дама переймається теплими почуттями до дитини і подумує оплатити операцію, але тут утворюється нова проблема. Серіал Людина без серця всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марія Ткачова
Актори: Анастасія Євграфова, Антон Батирєв, Михайло Гаврилов (II), Ганна Варпаховська, Анастасія Цимбалару, Олена Стефанська, Євген Лебедин, Юлія Гапчук, Ольга Морозова


загрузка...