У свої тридцять років, Джош так і не завів сім’ю, тому живе з батьками. Хлопець не може знайти собі пару через психологічні проблеми і низьку самооцінку,а все тому що весь вільний час Джош проводить за комп’ютерними іграми. Власне, в цьому житті він нічого не досяг, крім місця роботи в медичному Дослідницькому центрі на посаді прибиральника. А ось в онлайн грі Cybergeddon, його персонаж «Людина майбутнього» має топові позиції і неймовірно крутий. Дія гри відбувається в далекому постапокаліптичному майбутньому де гравцям доводиться битися і виконувати квестові завдання.

Джош відірвався від реального життя і всі враження отримує тільки від цієї гри, але ось останній рівень пройдений і трапляється абсолютно неможливе: в його кімнаті з’являється портал з якого вийшли персонажі з Defence. Хлопець подумав, що він просто зійшов з розуму, але виявилося що гра-це всього лише спосіб виявити здатного людини для виконання місії, від якої залежить майбутнє всього людства. Обраним для порятунку світу виявився персонаж Джоша, так як тільки йому вдалося пройти гру до кінця і перемогти.

Але одна справа битви у віртуальній реальності в тілі аватара, а інша справа ризик в реальному житті. Чи готовий Джош до цього? Звичайно, ні. Серіал Людина майбутнього 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніша Ганатра, Івен Голдберг, Сет Роґен
Актори: Джош Хатчерсон, Derek Wilson, Eliza Coupe, Гленн Хедлі, Ед Беглі-молодший, Дрю Джеймс, Mary Manofsky, Jason Scott Jenkins, Роберт Крэйгхед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress