Серіал Людина у високому замку 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події відбуваються після другої світової війни, коли перемогли абсолютно інші країни – Японія і Німеччина. Виявляється існує альтернативна реальність, про яку знають лише одиниці. У цій війні Америки вирішили поділити на дві частини і кожна з них дісталася країнам, які перемогли у війні. Тільки один з штатів виявився недосяжним для ворогів, ним виявився штат Скелястих гір, де проживали люди, які бажають помститися ворогам. Дане населення не хотіла миритися з тим, що їм необхідно стати рабами. А коли відкрилися нові факти минулих років, то протистояння відчуло ще більший дух свободи.

Головний герой на ім’я Джо Блек був одним з ініціаторів даного протистояння. Він познайомився з дівчиною на ім’я Джулія, у якій були незвичайні факти, приховані від очей всіх людей на планеті. Незадовго до своєї смерті дівчині передала плівку її рідна сестра Труді. На жаль загарбники змогли дістатися до Труді, адже знали, що вона володіє інформацією, від якого здригнеться весь світ. Серіал Людина у високому замку 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виявляється, на відео були описані факти перемоги над Німеччиною, і зовсім інша реальність, яка відрізняється від нинішнього часу героїв. Джо і Джулія повинні доставити секретний матеріал у штаб, де знають, як повернути даний час і все виправити.

Режисер: Деніел Персивал, Карін Кусама, Бред Андерсон
В ролях: Алекса Давалос, Руперт Еванс, DJ Куоллс, Джоель де ла Фуенте, Кері-Хіроюкі Тагава, Люк Клеинтенк, Руфус Сьюелл, Чи Шортен, Чола Хорсдэл, Арнольд Чун


загрузка...