Серіал Люк Кейдж 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люк Кейдж вважається мовчазною і замкнутою людиною, що прагне до самотності та самотності. Він задовольняється випадковими заробітками, живе в невеликій квартирці, вважає за краще не заводити знайомств з сторонніми людьми. Всі думки зайняті минулими спогадами, в яких була смерть коханої людини, наявність дивовижних особливостей, зв’язок з незаконною діяльністю. За все він розплатився сповна, але втручання у його життя кримінального авторитета Корнелла Стоукс не проходить даром. Він знову втягнутий в кримінальні розборки, а секрет криється в одному з питних закладів, в якому він працює охоронцем.

Для влади це звичайна забігайлівка, але насправді в ній відбувається незаконна торгівля зброєю, незабаром Стоуксу вдається взяти під свій контроль невелике містечко Гарлем. Страждають місцеві мешканці, але влада міста закривають на все очі. Люк вирішує, що настав час проявити неабияку фізичну силу, щоб звільнити людей від гніту загарбника.

Вистачить залишатися осторонь, настав час діяти. З реальними бандитами і правопорушниками впоратися легко, набагато важче перемогти внутрішніх демонів і власні страхи. Серіал Люк Кейдж 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енді Годдард, Марк Йобст
В ролях: Майк Колтер, Джастін Суейн, Симон Миссик, Тео Россі, Элфри Вудард, Габріель Денніс, Джейден Кейн, Рон Сепас Джонс, Розаріо Доусон


загрузка...