Чи важко бути професіоналом? Природно важко. Ти віддаєш повністю себе на благо інших, за честь інших , особливо заради тих, кому абсолютно немає до тебе ніякої справи. Про тебе згадують лише в тому випадку, коли реально потрібна допомога від такого як ти і не знайшовши когось кращого ніж ти, знову звертаються до тебе. Ти ж в свою чергу зовсім не можеш відмовити, так як реально розумієш, що людині потрібна допомога і погоджуєшся її надати. Так от траплялося і з нашим головним кіногероєм, якого звуть Лютер. Він був відданий своїй справі і дуже любив свою професію.

Розслідування кримінальних справ було його покликанням і виконував він це саме розслідування з особливим завзяттям і розумінням. Ніхто так майстерно не міг впоратися з цією роботою, як він. Але настає час, коли його друга вбивають, а з роботи просять піти і він немов відлюдник тепер поневіряється непотрібним з кута в кут, поки не дізнається про вбивство своєї колишньої дівчини Еліс Морган. Серіал Лютер / Пристрасті за Лютером 5 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Такий стан фактів дуже вже сильно розбурхало в ньому кров сищика, не міг він просто так відійти від цієї справи. Як виявилося цієї вбивство доручено було розслідувати його колишній напарниці Еммі Лейн, але незабаром і цю дівчину прибирають зі шляху розслідування.

Режисер: Сем Міллер, Брайан Кірк, Стефан Шварц
Актори: Ідріс Ельба, Уоррен Браун, Дермот Краулі, Майкл Смайлі, Рут Вілсон, Пол МакҐaнн, Ніккі Амука-Бьорд, Стівен Макінтош, Саскія Рівз, Індіра Варма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress