Серіал М вбивця 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У серіалі м-значить Вбивця (2019), розслідуючи загадкове зникнення маленької Лейли Рохмані, австрійська поліція стала підозрювати кримінальний характер події. Зниклу 8-річну дівчинку, останній раз бачили в центрі прийому і утримання біженців. Вже 4 дні про неї немає звісток. Починається оповіщення жителів. Розслідування не принесло результату, детективи впевнені, живий її не знайти. Маленька Ельзи вирушила на майданчик, щоб забрати забуту куртку. Коли мама малятка занепокоїлася довгою відсутністю дочки, кинулася на пошуки.

Усвідомивши, що з дитиною щось трапилося, були викликані поліцейські. Ситуація з пропажею кількох дітей чинить тиск на Кабінет Міністрів. Журналістів змушують мовчати. За справу беруться експерти. З’являються ексклюзивні новини. Серіал М вбивця 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Злочинець змусив дівчинку відправити лист, що викликало галас серед мігрантів і корінного населення. Ситуація загострюється. Перевіряються всі підозрілі громадяни. Мирне життя міста під загрозою.

Режисер: Давид Шалько
Актори: Домінік Марінгер, Сара Вікторія Фрік, Йоханна Орсіні-Розенберг, Крістіан Долезал, Моріц Бляйбтрой


загрузка...