Угрупування під назвою Mayans MC курується крутим і безкомпромісним Єзекіїля Рейєсом. Цей жорсткий хлопець виріс в суворих умовах. Він з дитинства бачив навколо лише жорстокість, насильство і беззаконня. Рідні намагалися прищепити хлопчикові найкращі риси і правила поведінки, та все ж вулиця стала кращим вчителем. Колись давно його сім’я постраждала від рук лиходія, і тепер герой одержимий жагою помсти. Він давно зрозумів, що в цьому світі немає справедливості і честі. Тільки самостійне відплата допоможе встановити хоч якусь рівновагу.

Він і його хлопці складаються в байкерському клубі. Саме вони стали головними суперниками відомих «Синів Анархії». Вони орудують на кордоні Мексики та штату Каліфорнія. Боротьба за сфери впливу і контроль над територією ведеться день і ніч.

Кожна сторона може заявити, що саме вони несуть добро і справедливість. Але насправді все просто переслідують свої інтереси, і правда в кожного своя. Серіал Майянці 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Норберто Барба, Гай Ферленд, Курт Саттер
Актори: Дж.Д. Пардо, Клейтон Карденас, Едвард Джеймс Олмос, Сара Болгер, Майкл Ірбі, Карла Баратта, Антоніо Харамільо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress