загрузка...


У США вічно створюються якісь нові підрозділи, саме з ними знайомиться такий чоловік, як Ангус Макгвайер. Хоч йому і виповнилося недавно двадцять років, цей хлопець є справжнім авантюристом. З’ясувалося, що діючий герой вже тривалий час намагається запобігти появі нових проблем, проте все йде шкереберть, і здається неможливим процесом. Зараз, головний герой примудряється створити одну унікальну урядову корпорацію. Йому потрібно використовуючи свою кмітливість контролювати цілий департамент зовнішніх справ.

Раніше йому здавалося, що це не його рівень, проте поміркувавши на дозвіллі, Ангус зрозумів, нічого не буває легко, і всьому потрібно вчитися. Придумуючи ідеальні стратегії та шляхи вирішення конфліктних ситуацій, головний герой замислюється над тим, як зупинити свого найлютішого ворога. У персонажа є зловісний противник, зупинити його хоч і складний процес, але в ньому немає нічого неможливого. Є ймовірність, що одного разу все буде вирішено.

Повіривши в удачу, головний герой став вирішувати всі неприємні інциденти навколо себе, запобігаючи появі суворих труднощів. Змінити становище важко, але в цьому немає нічого неможливого. Серіал МакГайвер 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Херек, Метт Ерл Біслі, Дженіс Кук-Леонард
В ролях: Лукас Тілл, Джордж Идс, Тристин Мейс, Джастін Хайрс, Сандрін Холт, Айна Думлао, Мередіт Ітон, Трейсі Спірідакос, Тоні Морган, Емі Акер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress