Серіал МакМафія 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«МакМафія» представляє по своїй суті драму з кримінальними епізодами, створену при спільній роботі професіоналів з Англії і Америки. Джеймс Уоткінс з Хусейном Амини змогли представити глядачам досить глибокий за змістом проект. За основу при створенні фільму була взята документальний твір, автором якого є журналіст М. Ґленні. У центрі подій опиняється спадкоємець російських емігрантів. Він чудово обізнаний про злочинне минуле своєї сім’ї, з цієї причини намагається максимально далі триматися від усього, що нагадує про належність до кримінального світу.

Але глобальна злочинність і корупція корпоративного порядку зустрічається повсюдно, отримуючи стрімке поширення по всій Земній кулі. У такій обстановці вести одиночну боротьбу і протистояти суспільству досить непросто. У долі для головного персонажа приготовлено безліч сюрпризів. Це будуть як приємні сторінки в книзі його історії, так і страшні епізоди, які складно дивитися навіть самим безстрашним глядачам. Атмосфера у фільмі досить реалістична, з цієї причини картину можна віднести до категорії трилера, поєднаного з детективом. Схеми роботи злочинців заплутані, бандити плетуть інтриги, а розбирання босів стають все більш нещадними. Серіал МакМафія 2 сезон 2019 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Шанувальникам жанру буде цікаво спостерігати за всім, що відбувається. Але в цій історії знайшлося місце не тільки для розповіді про те, які зміни торкнулися мафіозного суспільства, нюансів поширення його впливу в сучасному світі.

Режисер: Джеймс Уоткінс
В ролях: Джеймс Нортон, Девід Стретейрн, Джульєт Райленс, Олексій Серебряков, Марія Шукшина, Ошрі Коен, Мераб Нінідзе, Кліффорд Семюел, Юваль Шарф, Атул Кейл


загрузка...