загрузка...


​​​​Захоплююча історія, що розповідає про боротьбу з тероризмом, починається з того, що якась жінка посилає в будинок аташе ізраїльського валізу, повідомляючи, що в ньому знаходяться музичні платівки для її подруги, яка працює у чоловіка покоївки. Через деякий час в особняку відбувається страшний вибух, під час якого гине єдиний син аташе. Співробітники ізраїльських спецслужб приймають рішення знищити палестинську групу опору, яка є винуватицею не тільки цього вибуху, а й інших терактів, що сталися протягом останнього часу.

Гаді Беккер-ізраїльські спецагент, якому довірили вкрай непросту справу. Чоловік розробив багатоходовий план, в якому головна роль повинна бути виділена людині, здатній впровадитися в злочинну організацію. Вибір головного героя падає на барабанщицю Чарлі, що має зв’язки в лондонських ліворадикальних колах. Гаді знайомиться з Чарлі і вербує молоду жінку. Дівчина відправляється в Ліван у табір палестинців, але розуміє, що в цій непростій ситуації їй доводиться носити маски, оскільки вона так і не змогла розібратися в що відбувається.

Чарлі знає, що її обов’язок — розкрити задуми палестинців, але починає розуміти їх мотиви. Серіал Маленька барабанщиця 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пак Чхан-ук
Актори: Флоренс П’ю, Олександр Скарсгард, Майкл Шеннон, Майкл Мошонов, Симона Браун, Клер Холман, Кейт Самптер, Gennady Fleyscher, Амір Хурі, Катаріна Шюттлера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress