Дві подруги постійно проводили час разом, адже з дитинства знали один одного. Головні героїні ходили в один дитячий садок, школу і разом мріяли про щасливе майбутнє. Вийшовши заміж Даша і Ольга мріяли, щоб їхні діти також дружили. Завагітнівши в однаковий термін жінки не могли дочекатися поки народяться довгоочікувані діти. Але ситуація склалася не так, як би хотілося. При пологах дитина Даші вмирає. Ця новина перекреслила щасливе життя для головної героїня, яка так хотіла стати матір’ю.

Після виписки з лікарні подружнє життя погіршилося, адже у жінки була післяпологова депресія, яка постійно нагадувала про неприємному випадку. Жінка зривалася на чоловіка, а той відповідав взаємністю. Постійні сварки і роздратування призвели до розлучення, яке лише погіршило стан Даші. У Ольги в той момент все складалося чудово. Серіал Мама моєї доньки всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Маленька дитина, люблячий чоловік і все, що потрібно для щастя. Даша для того, що відволіктися від буденних справ і неприємностей влаштовується на роботу до подружки. Бавлячи дитину, у головної героїні виникають підозри щодо материнства дитини.

Режисер: Єва Стрельникова
В ролях: Катерина Варченко, Євгенія Розанова, Володимир Заєць, Валерій Панков, Анжеліка Ешбаєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress