Екіпажі авіалайнерів піклуються про комфорт пасажирів, але через складні погодні умови під час польоту нерідко виникають труднощі. Літак авіакомпанії Ейр Флайт опинився в епіцентрі бурі і на деякий час зник з радарів. Пізніше лайнер цілком благополучно приземлився в аеропорту. Втомлені і знервовані мандрівники були шоковані, побачивши, що поки пілоти боролися з турбулентністю, а стюардеси заспокоювали панікерів, на землі пройшло близько п’яти років. Родичі туристів давно оплакали близьких як загиблих, а керівництво авіакомпанії визнало рейс Монтего 828 зниклим без вести.

Людям, яких вже ніхто не чекав, доведеться заново звикати до зміненої дійсності. За п’ятиріччя їх відсутності в долях їхніх рідних багато що змінилося – дружини знайшли собі нових чоловіків, діти підросли, у кого-то померли батьки, так і не дочекавшись возз’єднання з зниклими. Серіал Маніфест 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Поступово адаптуючись до нових умов, товариші по нещастю починають розуміти, що їх повернення пов’язане з впливом містичних сил. Тепер на тих, що вижили покладена якась місія, яку вони просто зобов’язані виконати в обмін на свій порятунок.

Режисер: Felix Acala, Девід Френкел
Актори: Мелісса Роксбур, Джошуа Даллас, Афіна Карканіс, Дж.Р. Рамірез, Місяць Блейз Бойд, Тім Моріарті, Jack Messina, Жюльєн Хензелка Кім, Альфредо Нарцисо, Dustin Nichols

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress