Спроби тридцятирічного Еспена влаштувати забезпечене життя закінчуються повним провалом. Не розумний, незграбний чоловік викликає не симпатії оточуючих, а агресію. Але він не втрачає надію і сподівається, що всі фантазії стануть реальністю. Одного разу так і відбувається. Несподівано молода людина стає багатим і затребуваним другом, бажаним коханцем, розумним співрозмовником. Життя, насичене радісними пригодами, приносить повне задоволення. Навколишні обожнюють доброго і щасливого хлопця, жінки мріють познайомитися, а Еспен хоче врятувати світ від вселенського зла.

У нього з’являються необмежені можливості, які легко здійснюються. Разом з кращим другом Хоконом він стає супергероєм, злочинцем, спокусником або психом. Розгадка феномена незвичайного перетворення виявилася простою. Насправді молодий чоловік перебуває в психіатричній лікарні суворого режиму, а ідеальне життя − ілюзія, створена хворим розумом. Лікарі визнали стан пацієнта безнадійним і приймають рішення про переведення хворого в спеціальний відсік. Еспену здається, що він потрапив на пляж до Каліфорнії, де засмаглі красуні зачекалися свого кумира.

Але молода лікар, нещодавно з’явилася в клініці, вважає випадок неординарним. Застосовуючи власні методики, вона має намір повернути пацієнта в реальний світ. Серіал Маніяк 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кері Фукунага
Актори: Джона Хілл, Біллі Магнуссен, СОНО Мідзуно, Емма Стоун, Седжано Шах, аралін Андерсон, Олександра Каррен, Крістіан ДеМараіс, Джулія Гарнер, Рому Канда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress