Серіал Марко Поло 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой представленого пригодницького телесеріалу «Марко Поло 2-й сезон» був самим звичайним купцем в Італії. Але хлопця постійно тягнуло до невідомого, йому хотілося дізнатися більше про світ, далеких країнах, що знаходяться за океаном. Марко Поло вирішує відправитися в тривалу морську подорож, щоб постаратися якомога більше розкрити для себе світ. Разом зі своєю командою, головний герой вирушає в плавання, яке призвело хлопця до берегів Китаю. Тут їм випала можливість відвідати резиденцію самого правителя Піднебесної, який з усіма почестями прийняв на своїй землі заморських гостей.

Розповіді Марко про інші країни, їх розвиток у різних напрямках, суттєво зачепили імператора. Саме тому, не питаючи дозволу у Головного героя, він видає указ про призначення Марко губернатором, і забороняє залишати територію Китаю. За час проживання в цій країні, Марко Поло зміг досить добре вивчити їх культуру, зміг поділитися з китайцями своїми знаннями і напрацюваннями, став одним з ланок, що дозволили почати стрімкий розвиток цієї держави.

Його присутність залишила суттєвий слід в історії Китаю, зробивши головного героя картини знаменитим на весь світ. Серіал Марко Поло 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даніель Минахан, Девід Петрарка, Алік Сахаров
В ролях: Лоренцо Рикельми, Бенедикт Вонг, Джоан Чень, Ремі Хий, Чжу Чжу, Махеш Джад, Uli Latukefu, Олівія Ченг, Том Ву, Су-хен


загрузка...