загрузка...


Роберт Таго став мером Марселя на чверть століття, що призвело до неймовірних політичних, економічних, соціальних змін. Зміна влади вселяє побоювання, адже небагатий місто цікавить не всіх, але при цьому мер повинен зберегти і примножити багатства, забезпечивши жителям безпечне і комфортне життя. Черговий виток виборів відбудеться зовсім скоро, проти Таго виступає молодий і амбітний конкурент, вирішив раз і назавжди покінчити з наркотрафіком. Він не розуміє, чому поліцейські закривають очі на практично відкриту торгівлю наркотиками.

Проти Роберта немає ніякого компромату — він пристойний сім’янин, не бере хабара, успішно справляється зі своїми обов’язками. Протеже вирішує знайти той самий скелет в шафі, який допоможе морально дискредитувати противника в очах громадськості. Сам Роберт планував передати кермо влади в руки соратника Люка Бареза, але той несподівано відмовляється від посади на користь нового заступника мера. Серіал Марсель 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Належить зрозуміти мотиви такого вчинку, а заодно дізнатися про нового наступника все, що тільки можна. Причина криється в далекому минулому Роберта, про який він вважав за краще забути, але зараз спогади воскресають з новою силою.

Режисер: Тома Жилу, Флоран Еміліо Сірі
Актори: Жеральдін Пайя, Хеді Бушенафа, Ерік Савен, Нассім Сі Ахмед, Стефані Кайлар, Бенуа Мажимель, Жерар Депардьє, Кароліна Юрчак, Надя Фарес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress