Новий український драматичний серіал підніме дуже важливе животрепетне питання. Після відомих подій суспільство розділилося на два ворогуючі табори. У центрі сюжету – простий роботяга, водій автобуса Сергій. Нещодавно він пережив страшне горе-після вибуху бомби в автомобілі загинула вся сім’я чоловіка, а він був контужений, втратив пам’ять. Зараз чоловік займається перевезенням людей в небезпечній зоні, розташованій між окупованими районами і підконтрольною місцевістю. Подумки він постійно повертається в той фатальний день, коли сталася трагедія.

Він не може пробачити собі той факт, що не зберіг своїх близьких людей. Сергій хоче провести власне розслідування, щоб з’ясувати, хто винен у трагедії. А прості люди вважають водія справжнім героєм. Для них він єдина можливість зв’язку з тими, хто залишився по інший бік барикад. Кожен день, ризикуючи власним життям, Сергій перевозить людей в безпечне місце. Серіал Маршрути долі всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він розуміє, що в будь-який момент може загинути сам, але робить все можливе, щоб не постраждали пасажири. Чоловік знайомиться з різними людьми, слухає їх сумні життєві історії, підтримує словом і допомагає справою.

Режисер: Іван Сауткин
В ролях: Артем Мяус, Ольга Гришина, Ганна Сагайдачна, Віктор Андрієнко, Віталіна Біблів, Яків Кучеревський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress