Створюючи значну імперію з контролю потоків інформації, Макс встиг заробити мільярди. Його рід тепер може контролювати більшу частину інформації, компрометувати або організовувати качки. Це все завдяки його неперевершеному розуму і вмінням реалізовувати гроші з повітря. Під головним героєм стоїть безліч впливових політиків, відомих людей у світі мистецтва і бізнесу. Він здатний маніпулювати ними як сам того забажає, і за це нічого не буде. Умовно, законів він не порушує, прикриваючись свободами слова і прав людини. Навіть в подібних людей присутні серйозні проблеми. Досвідчений підприємець сподівається. Що його величезна імперія цифрових технологій перейде до сина Кейдену.

Кетрін, дружина основного персонажа теж приділяє особливу увагу, спадкоємцю, і покладає багато амбіцій. Єдиний у всьому цьому хаосі, хто досі не визначився, це сам Кейден. Хлопчина занадто вільний. Він не належить справі батька, і намагається толерантно пояснити матері, що не має наміру занурюватися в сімейну справу. Серіал МатиБатькоСин (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З-за такого розгорається серйозний конфлікт протиріч, який згубно впливає на компанію. З цього моменту доведеться діяти по ситуації, а не за планом, як того навчений суворий глава сімейства.

Режисер: Джеймс Кент, Чарльз Стерридж
Актори: Олена Анайя, Ніл Біглі, Річард Гір, Кіран Хайндс, Біллі Хоул, Хелен Маккрорі, Х’ю О’брайен, Хезер Пірс, Ніамей Алгар, Пітер Салліван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress