Серіал МатьОтецьСин 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Макс Фінч справжній американський «селф-мейд-мен» — піднявся з самих низів, працював не покладаючи рук і перетворився на могутнього медіа-магната, що володіє трансатлантичної бізнес-імперією і надає вплив на політичні та економічні рішення по обидві сторони океану. Десь на життєвому повороті бізнесмен обзавівся дружиною Кетрін, з якою вже давно розлучився, і сином Кейденом. Незважаючи на те, що молодий спадкоємець займає Серйозний пост в керівництві батьківської компанії, Кейден-заляканий, невротичний і слабкий хлопець, який звик чинити рівно так, як накаже всесильний Татусь, щоб не накликати на себе батьківський гнів.

За це Фінч-старший недолюблює і навіть злегка зневажає слабовільного спадкоємця, адже рідний син виглядає повною протилежністю його лютою, буйної і егоїстичною натурі. Але при всіх слабкостях і недоліках молодого хлопця набагато більші проблеми доставляє магнату колишня дружина. Цієї аристократичної світській дамі захотілося стати ближче до простого народу, тому розлучена багачка пішла працювати волонтером в соціальний центр, в тому числі допомагаючи на кухні для бездомних. Серіал МатьОтецьСин 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут мадам познайомилася з бездомним чоловіком, яким швидко зацікавилася до такої міри, що конкуренти колишнього чоловіка задумали використовувати ці дивні відносини у якості удару по бізнес-імперії Фінча.

Режисер: Джеймс Кент, Чарльз Старрідж
Актори: Річард Гір, Біллі ХКоул Хелен Маккрорі, Олена Анайя, Ніл Біглі, Кіран Хайндс, Х’ю ОО’брайан


загрузка...