загрузка...


Мати-одиначка на ім’я Крісті зуміла впоратися із залежністю від алкоголю і всерйоз зайнялася вихованням своїх дочок. Щоб їх прогодувати, вона влаштувалася на посаду офіціантки в невеликий ресторан. Колишній алкоголічці така робота стала вдаватися насилу. При роботі зі спиртними напоями у неї постійно виникала спокуса зірватися і напитися. Ситуацію ускладнювала її мати, теж колишня п’яниця, яка періодично забувала про те, що зав’язала. Але жінка була сповнена рішучості вести тверезий спосіб життя, то гнала від себе погані думки. Одного разу вона зрозуміла, що закохалася в свого начальника Габріеля.

Незабаром між керівником і підлеглою зав’язалися любовні взаємини. Але щастя тривало недовго. З’ясувалося, що її коханець був одружений. У пориві відчаю героїня мало не зробила дурість. Вона сильно захотіла випити, а шеф-кухар Руді якраз запропонував пляшку хорошого вина. Серіал Матуся 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але Крісті встояла. Раптово з’явився її колишній чоловік Бакстер, а старша дочка привела в будинок свого хлопця-двієчника. Здавалося, сама доля сприяла відходу героїні в тривалий запій, але вона не здавалася.

Режисер: Джеймс Уіддоуз, Тед УАСС, Джефф Грінштейн
Актори: Анна Феріс, Еллісон Дженні, Мімі Кеннеді, Бет Холл, Джеймі Преслі, Метт Джонс, Блейк Гаррет, Седі Кальвано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress