загрузка...


Медаль пошани-одна з найвищих нагород, яку вручали тільки гідним людям за їх геройські вчинки. Не кожна людина володів необхідними якостями, щоб зуміти зробити такий крок у своєму житті, який можна було б відзначити настільки великою нагородою. У таких людей не було часу на роздуми, вони рвалися в бій, рятуючи життя невинних людей, за що отримували гідну нагороду, яку зберігали до кінця своїх днів і передавали з гордістю наступному поколінню. Кілька неймовірних історій, заснованих на реальних подіях, показують високу ціну, яку доводиться платити героям.

Вони, не роздумуючи ні секунди, ризикують власними життями не заради медалі Пошани і слави, а за своїм істинним покликанням. Героями не народжуються, ними стають, спостерігаючи жахливі картини смерті і кровопролиття. Багато гідних хлопців несуть службу в лавах Збройних сил США. Вони не бояться дивитися в обличчя смерті, загинути в бою, страшніше відчувати страх перед небезпекою і підвести довіру.

Кожен з них готовий виконати наказ за всяку ціну і тільки потім постаратися повернутися живим додому, де з нетерпінням рідні люди чекають свого справжнього героя. Серіал Медаль пошани 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Молл, Джеймс Медіган, Роберт Легато
Актори: Джо марторана, Тайлер Вільямс, Олівер Хадсон, Дерек Міо, Стівен Грейм, Вел Лорен, Джонатан Стенлі, Джейк Ейбел, Мейн Ендрю, Омар Ангуло

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress